Par TEOdara

Tie esam mēs: mamma ar trīs kolosāliem kolēģiem - testētājiem, redaktoriem un korektoriem!
Kopā mēs esam TEOdara darba lapas bērniem komanda.
Kāpēc TEOdara? 
Jo es, Lelde, radu, bet pārējie - DARA. 
Savukārt TEO ir abreviatūra no bērnu vārdu pirmajiem burtiem.
Kā radās TEOdara darba lapas bērniem? 
Bija rudens. Bērni slimoja ar sezonālajiem vīrusiem, apkārt plosījās pandēmija. Ilgstoši visiem pieciem dzīvojot mājās, sākās rīvēšanās un kašķi. Visas esošās aktivitātes mājās arī jau bija apnikušas, tāpēc sāku uz lapas viņiem taisīt uzdevumus tikai ar vienu mērķi - lai kaut uz brīdi mājās būtu miers un klusums! Un tas nostrādāja! Viņiem patika, viņi darbojās! Ilgi gan man mieru neizdevās izbaudīt, jo tika prasīti jauni uzdevumi. Protams, mammas sirds gavilēja. 
Lai savā ikdienas rutīnā ienestu jaunu enerģju, nolēmu darba lapas piedāvāt arī citiem, jo es ticu, ka neesmu vienīgais vecāks, kas novērtē jēgpilnas aktivitātes bērniem un vienlaikus iespēju kaut uz kafijas izdzeršanas brīdi iegūt netraucētu laiku sev. 
Paldies Līga un Elīnai, kuras sākumposmā palīdzēja manis burtnīcā radītās skices iedzīvināt darba lapās. Tagad materiālu maketus sagatavoju pati. 
Paldies draugiem un kaimiņiem, kuri sākumā drukāja darba lapas, lai varu tās pārbaudīt un notestēt. Beigās gan vīrs apžēlojās un nopirka mums pašiem printeri. 
Bērni patiešām iedvesmo! Tā arī tapuši jau vairāki darba lapu komplekti, kā arī apsveikuma kartītes. Tās ir īpašas ar to, ka kartītes rotā bērnu teksti - sirsnīgas atbildes par dažādām tēmām.  Es ticu, ka tas ir tikai sākums! 
Es turpināšu ar prieku radīt un ceru, ka ne tikai mani, bet arī Tavi bērni turpinās ar aizrautību darīt. 
Paldies, ka esi kopā ar mūsu ģimeni!
Sirsnībā
Lelde