Konfekšu apsveikums

🍬Konfekšu apsveikums! 🍬

Reizēm vajag uzdāvināt kaut ko īpašāku, bet nezini ko un šķiet, ka viss jau bijis… Tad var noderēt šī ideja!

1️⃣Pirmais solis: doties uz veikalu un saprast, kādas konfektes (vārdi) vispār ir pieejami. 

2️⃣ Otrais solis: ņemot vērā konkrēto cilvēku un konkrētās končas, izdomāt tekstu. 

❓Kā iesaistījās bērni šajā aktivitātē? Pats galvenais, apēda visas pāri palikušās konfektes! 🤪 Kopā domājām, kādos teikumos konfektes var iesaistīt, kā arī bērni ar abpusējo līmlenti palīdzēja saldumus pielīmēt pie kartona. 

👇Ja pašiem grūti izdomāt, te divi špikeri, no kuriem aizņemties idejas. 

💥”Ko īpašu Tev dāvat svētkos? Sarunāt, lai [vārds] Tev dzied SERENĀDEs? Kādas skaistas BĀRBELEs dārzam vai RUDZUPUĶEs vāzei? Kā būtu ar MIKSeri? Vai derēs GOTIŅAs svaigpiena siers vai pašmāju ĀBOLĪŠI? Ko teiksi, ja Tavā pusē būs FORTŪNA un saujā nonāks burvju PUPA? Grūta izvēle, tāpēc paliksim pie paša svarīgākā. Lai katrs RĪTS atnes pozitīvas VĒSMAs un katra diena ir LAIMEs pielieta! Daudz laimes!” 

💥”Lai Tev katrs RĪTS ir OPTIMisma pilns! Lai Tev LAIME un [sacensībās] blakus stāv FORTŪNA. Lai visas dzīves MIGLas, vētras un VĒTRASPUTNS iet Tev garām! Lai pašam sava māja, kur dārzā aug BĀRBELE un ābeles pilnas ĀBOLĪŠiem! Turpat arī apLOKI ar GOTIŅĀm un RUDZUPUĶu lauki! Lai nekad nesaplīst MIKSeris un lai [vārds] nesāk dziedāt SERENĀDEs! :)”

‼️Mīļš apsveikums svētkos var būt arī bērna aizpildītas darba lapas par gaviļnieku! Meklē šeit: mammai, tētim, vecmāmiņai, vectētiņam, krustmātei vai krusttēvam


Iepriekšējie ieraksti Jaunākais ieraksts